10 Nisan 2013 Çarşamba

first love never dierüyalarımın şarkısı seçtim bunu da. rahatsız edici bir şekilde aklımdan çıkmaya başladığı an türlü türlü senaryolarla gördüğüm rüyalar var. :) sinirimi bozuyo cidden, hayatımda kendime minik sorunlar yaratarak yaşamayı sevdiğimi hepimiz biliyoruz. olaysız yaşayamadığımı, içmeyi sevdiğimi, gülmeyi sevdiğimi, sorunlarımı sevdiğimi falan filan ama rüyalarımı sevmiyorum çünküüüü ben buralarda saçma sapan insanların saçma sapan hareketlerini olgunlukla karşılamaya çalışırken (hayatımda ilk defa başardım bunu son bir aydır falan bayaa iyiyim bu konuda, bi bilseniz ÇILDIRIRSINIZ) rüyalarım benim sinirimi bozuyo. sonra ben hiç umursamadığım insanlara hiç umursamadığım şeyleri umursuyomuş gibi gösteriyorum. karışık mı oldu? hayır olmadı ya. mesela asla sıçmadın hayatıma üzülmene gerek yok demek istediğim insanlar var :)

first love never die, artık bambaşka biri olduğunu bildiğiniz birini rüyalarınızda nasıl bu kadar "eski" görebilirsiniz. bu bilinçaltınızın size onu asla öldüremeyeceğinizi söyleme biçimi mi?! hayır ya yemin ederim eskisinden çok daha sorunsuz ve düz bir insanım. özlemeyi öğrendim, unutmayı değil belki ama hatırlamamayı da öğrendim. çünkü bi insan sizi hala güldürebiliyosa haberi bile olmadan bu kötü bişi diil asla. ama rüyalar, aaa yooo işte onlara katlanamıyorum. her sabah ahseni arayıp rüyalarımı anlatmaktan bıktım. bu şarkı ben ve benim rüyalarım için yazılmış. belki de bu benim iyileşme biçimimdir bilmiyorum ki.. hayır hasta değilim, hayır mutsuz diilim, hayır depresyonda da değilim :)) gerçekten.

saçlarımı kestirdim, neden? nasıl bu kadar radikal bi karar alabildin? nerden geldi aklına? nasıl kıyabildin saçlarına? ve benzeri sorulara bir haftadır cevap vermeye çalışıyorum. aslında çok basit ve cevap cidden depresyon diil :)) 5 hafta -aa hatta 4- sonra mezun oluyorum, yepyeni bir hayat başlıyo, okulumu çok seviyorum ama artık sahteliklerine katlanamadıklarım(!) var burada.. bir an önce uzaklaşmak istiyorum. İstanbul'u özledim. oradaki hayatımı, dostlarımı, mutluluklarımı ve sıkıntılarımı.. en adam sandığınız adam bencilin teki çıkınca 5 yıldır sizden uzakta olan hiççç bir dostunuzun size onun yaptığını yapmayacağını anlıyorsunuz ve bir kere daha özlüyorsunuz her birini teker teker. eski sevgiliniz bile arkadaşıyla birlikte ricanız üzerine yolunu uzatıp sizinle taksiye biniyosa gecenin 4(dort)ünde evet 2013 yılında bile insanlık ölmemiş demektir. bencilliğin kimseye yararı yok demektir. ahahaha nasıl irite olmuşsam konu saçımdan buraya geldi, biz kadınlar gerçekten çok garibiz. saçlarımı kestirdimm çünküü değişmeyen tek şey değişim arkadaşlar. ve ben yeni hayatıma hazırım.

IELTS!!! cumartesi sınavım var dua edin nolur ya!

ha bi de SOKO Istanbula geliyo ve ben gidemiyorum! benim için biriniz gidip iki şarkı söylerse çok sevinirim.

first love never die.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder